Magnetyzm Ive Mendes


Znamy już coraz więcej szczegółów dotyczących nowej, długo oczekiwanej płyty Ive Mendes.

Do polskich sklepów trafił drugi krążek w dyskografii duetu 3Oh!3. Jermaine Jackson, starszy brat Michaela, rok po śmierci artysty planuje zorganizować wielki koncert upamiętniający "króla popu". Wyjątkowy spektakl z okazji Dnia Babci i Dziadka zatytułowany "Bawialnia", odbędzie się w czwartek, 21 stycznia, godz. 19.30 w Kinoteatrze Uciecha, ul. Starowiślna 16 w Krakowie.Wystawiony na sprzedaż rękopis słynnego utworu The Beatles pod tytułem "A Day In The Life" może osiągnąć zawrotną cenę ponad pół miliona dolarów! "Motyw wampira został wyssany przez popkulturę do cna. Nie została już nawet kropla świeżej krwi, o oryginalnych pomysłach nie wspominając" - pisze na marginesie "Daybreakres - Świt" Wojtek Kałużyński z "Dziennika". I drwi sobie z kolejnej "wampirycznej" produkcji Hollywood. "Istnieje przekonanie, że muzyka klasyczna nie jest cool. Chcemy pokazać, że to nieprawda" - tak anonsowała swój udział w brytyjskim "Mam talent" grupa The Arrangement. Zespół nienagannie ubranych 17- i 18-latków zachwycił publikę coverami popowych przebojów.

"Brother" jest czwartym albumem studyjnym irlandzkiej supergrupy Boyzone. Krążek trafił do sklepów w piątek, 5 marca.

Pisarka, aktorka estradowa, tancerka Stefania Grodzieńska zmarła w środę rano w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Artystka miała 96 lat. Z serią koncertów wyrusza w Polskę zespół Out of Tune. Formacja pracuje nad drugim albumem, ale postanowiła zrobić sobie przerwę.

Krytyk muzyczny Robert Leszczyński - mimo że pozostaje sceptyczny wobec muzycznych osiągnięć Madonny - zapewnia, że na pewno nikt nie będzie żałował uczestniczenia w show piosenkarki, które odbędzie się dziś na warszawskim lotnisku Bemowo. Andrzej Sapkowski na środowym spotkaniu z czytelnikami w Warszawie zadeklarował miłość do internetu i pobłażliwość wobec sieciowego piractwa. "Uszczknięcie z gigantycznych dochodów Gatesa to jednak nie to samo, co rąbnięcie babci podkówki z drobnymi. Choć oczywiście oba czyny są mało chwalebne" - mówił autor "Wiedźmina". John Lydon, były członek legendarnego Sex Pistols, zagra samego siebie w filmie fabularnym o ojcu i synu, zafascynowanych muzyką punk rockową.Kylie Minogue wystąpi 13 września w londyńskim Hyde Parku w ramach koncertu poświęconego grupie ABBA. 22 lutego ukaże się nowy album zespołu Groove Armada. Dzieło nosi tytuł "Black Light". 12 listopada nakładem Wydawnictwa Literackiego trafi do księgarń wywiad-rzeka Michała Komara z Wojciechem Pszoniakiem zatytułowana "Aktor".

Reżyserski debiut Lou Reeda


Reżyserski debiut Lou Reeda, opowiadający o kuzynce muzyka dokument "Red Shirley", będzie miał światową premierę podczas festiwalu Visions du Reel w szwajcarskim Nyonie - poinformował "Variety".

Posłuchaj piosenki Spiętego "Być jak Kazimierz Deyna"


"Być jak Kazimierz Deyna" to nowy utwór Spiętego, który powstał na rzecz przedstawienia o tym samym tytule (reż. Radosław Paczocha), którego premiera miała miejsce 8 maja w Teatrze Wybrzeże.

Prorok, delfiny i... Jim Carrey


Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

John Corbett nie wystąpi w sequelu "Seksu w wielkim mieście"


John Corbett zaprzeczył pogłoskom jakoby miał wziąć udział w produkcji nowego filmu "Seks w wielkim mieście 2".

"M jak miłość": będzie kolejny ślub


W "M jak miłość" czeka nas najprawdopodobniej kolejny ślub. Matka Kingi przyjmie oświadczyny ojca Madzi.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe i sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie także negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo każdorazowo zabezpieczenie na miarodajny tranzyt autokarem wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz nabywać bilet o ile chcesz nabywać niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów do wnętrza Europie również negacja logiczna przed chwilą. Nasze bilety

bilety autokarowe

autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na miarodajny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet autokarowy do wnętrza nieco minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich wzorem Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy wewnątrz parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na kształt Rajch azali Wielka Brytania. Na niechybnie znajdziesz także bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo furt zabezpieczenie dodatkowo pełne przekonanie udanej podróży. Wcześniej a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe