US STOCKS-Wall St turns positive on strength in energy


U.S. stock indexes turned higher on Wednesday, erasing earlier losses on strength in crude oil prices after a surprising drawdown in oil stocks.

GPW zawiesiła obrót akcjami Elkopu od 29 marca do 15 kwietnia


Giełda Papierów Wartościowych zawiesiła obrót akcjami Przedsiębiorstwa Elektromontażowego Elkop od 29 marca do 15 kwietnia - podała GPW w komunikacie.

Samorząd rozważa giełdowy debiut


Śląskie Centrum Logistyki (ŚCL) SA w Gliwicach, obejmujące m.in. port rzeczny, kolejowy i drogowy terminal przeładunkowy oraz magazyny i biura, może w przyszłym roku trafić na giełdę. Tę formę prywatyzacji firmy rozważa samorząd Gliwic, który ma ponad trzy czwarte udziałów w Centrum.

Sawicki: Niskie ceny żywca wynikają z uwarunkowań na rynku UE


- Niskie ceny żywca wieprzowego nie wynikają z nadmiaru trzody u polskich rolników, tylko z uwarunkowań na rynku europejskim - powiedział w rozmowie z PAP minister rolnictwa Marek Sawicki. - Resort przyjrzy się temu zjawisku - zapowiedział.

NFI Midas obejmie 65,96% akcji Mediatela w zamian za 100% udziałów CenterNet


NFI Midas obejmie 65,96% akcji spółki telekomunikacyjnej Mediatel wyemitowanych w ramach emisji podwyższeniowej w zamian za 100% udziałów w Centernet, wynika z komunikatów Mediatela i jego udziałowca dominującego - NFI Magna Polonia. Wcześniej tego samego dnia przedstawiciele Mediatela poinformowali o zawarciu umowy przedwstępnej z Midasem kontrolowanym przez Romana Karkosika.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>